بهترین مشاوره کنکور,واقعا بهترین مشاور کنکور کیه؟یه مشاور تحصیلی یا مشاور کنکور که میخاد برنامه ریزی کنکور تجربی با گرفتن 20 میلیون پول وعده تضمینی بده وبعدشم که نتیجه نگرفتیم بگه در توان خودت نبوده؟ یا شخصی که بعد از یک ماه که باهامون کار میکنه واقعا تغییر کردن خودمون لمس کنیم؟!

قضیه از اونجا شروع شد که یکی از دوستام که دانشجو بود شماره یه مشاور کنکور بهم داد,بعد از اینکه با چند تا از مشاور های مختلف تهران مشاوره گرفته بودم و چند میلیون وسایل اموزشی کنکور خریده بودم و به نتیجه نرسیده بود,چون هزینه مشاورش خیلی پایین بود گفتم امتحانش ضرر نداره,چون اولین بار بود که یکی از دوستان توصیه اکید کرد ایشونو,و بعدشم که خیلی راضی بودم از ایشون و افزایش درصدهامو با چشم خودم دیدم, منم تصمیم گرفتن گاهی آمار قبولی یکی از سالهاش اینجا تو وبم بزارم تا در مقابل اون هزینه کمی که ازم گرفته بودن جبران زحماتی کرده باشمشماره تلفنی که دست ما دانش اموز های دائمیشون میدن براتون میزارم فقط خواهشا باره اول مستقیم بدون پیامک قبلی و هماهنگی زنگ نزنید,بی ادبی محضه

مطالب مشابه

بهترین مشاوران کنکور در اهواز از نظر دانش آموزان

ادامه مطلب

مشاور خوب کنکور تجربی شیراز برای قبولی در پزشکی

مشاور خوب کنکور تجربی یاسوج

بهترین مشاوران کنکور در اهواز

کنکور ,مشاور ,یکی ,مشاوره ,هزینه ,خیلی ,مشاور کنکور ,یکی از ,که یکی ,بودم و ,مشاوره کنکور ,بهترین مشاوره کنکور

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تیم توسعه خانه عدالت ایزد منان پسر شجاع سیویل سل ردیاب ، ردیاب خودرو ، ردیاب ماهواره ای ، ردیاب ماشین بلاگ من قاصدک خدا یونیت دندانپزشکی le soleil اشتراک حال خوب و خوب تر